Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Про компанію

title

 

 

ФІЛОСОФІЯ БЕЗПЕКИ,

або 10 фактів з життя компанії «Флоріан-Т»

10 років як мить! Коли мрії ставали цілями, а цілі досягалися з успіхом, тоді й приходило розуміння, що ми на правильному шляху. За ці роки ми дуже багато працювали: над проектами, над розвитком, над собою. Наші протипожежні системи встановлено у найбільших торговельних центрах міста, на потужних промислових об’єктах, заводах. Такі надзавдання зробили нас сильнішими, більш зібраними і професійними.

Сила довіри. У ювілейний рік ми пишаємося напрацьованими партнерськими стосунками з провідними компаніями та підприємствами, довіру яких ми заслужили за 10 років і цінуємо над усе. І для них протипожежний захист — це перш за все сучасні та надійні системи безпеки від «Флоріана-Т». Обираючи клієнта, ми обираємо наше майбутнє!

Сила навчання. Майстерності наша команда досягла саме навчаючись: як в Україні, так і за кордоном. А завдяки впровадженню системи управління якістю відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001:2009 наші клієнти отримують послуги абсолютної якості.

Власна управлінська модель. Усі наші підрозділи функціонують задля єдиних цілей, усі робочі процеси — прописані та регламентовані, кожна ділянка роботи — підзвітна. Колектив — це воістину напрацювання нашої компанії, як і клієнти, для яких цей колектив і працює.

Знайди свій шлях і стань на ньому кращим! З цього життєвого принципу ми починали свій шлях, але наш шлях доволі складний. А ще багатогранний, надвідповідальний і обраний свідомо. Тому ми і стали кращими для наших клієнтів!

Лідерство, успіх, репутація. Ми маємо потужнію виробничу базу, комфортний офіс, кращих фахівців. Але це результат не миттєвий: чималої уваги надавалося пошуку потрібних людей, їхньому навчанню. І найголовніше: ми навчилися брати відповідальність за лідерство.

Улюблена робота — яскравий відпочинок! Щороку до дня народження компанії ми вигадуємо нову форму дозвілля. Ігри патріотів, змагання у піонерському таборі, душевні пісні біля вогнища, різдвяні вечорниці, поїздка до Буковелі , Кракова — це розвиток команди, це традиції, гумор, захват, які нас об’єднують.

Стратегія комунікацій. З індивідуальним підходом, з розумінням потреб ми будуємо відносини з клієнтами, створюючи для кожного свою стратегію співпраці. Комерційні перемовини інколи нагадують підписання угоди про вступ до ЄС, а потім наступає період виконання «Мінських домовленостей», у нашому випадку — це строки виконання, постачання обладнання та будівельної готовності… Словом, працюючи з клієнтом, ми працюємо над собою.

Наша візія. За 11 років ми досягли поваги клієнтів, вони довіряють нам найдорожче- безпеку своєї власності. За усі укладені угоди несли і несемо абсолютну відповідальність, і головне завдання для нас — не зупинятися. Наш розвиток — не у зростанні переліку послуг, а у зміцненні й посиленні різних напрямів та ще більшій фаховій майстерності працівників.

Разом у безпечне майбутнє! У майбутнє ми йдемо разом із клієнтами, з вірою в нашу спільну справу, з бажанням формувати нову культуру безпеки і нове суспільне мислення, у якому є місце турботі про людське життя.

alt
Василь Романюк
головний інженер
alt
Валентина Сівак
головний бухгалтер
alt
Сергій Полюга
начальник проектного відділу
title
Галина Зигарь
начальник відділу з персоналу
alt
Людмила Тарнашинська
керівник економічного відділу
alt
Ольга Полюга
менеджер з розвитку
alt
Володимир Барложецький
інженер з технічного нагляду
alt
Максим Жембровський
інженер з технічного нагляду
title
В'ячеслав Трухачов
начальник пульта
title
Євген Романюк
інженер технічного нагляду

alt
Володимир Григоренко

керівник вимірювальної лабораторії

 title

Сергій Химич
інженер-проектувальник

 title

 

Вікторія Ткаченко
бухгалтер

title

Ирина Лантух
менеджер з логістики

title
Наталя Скворцова
бухгалтер
 
 


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду