Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Увага !!! 10% знижки !!!

 

Шановні клієнти, при укладенні договору на технічне обслуговування систем протипожежного захисту – перший місяць обслуговування БЕЗКОШТОВНИЙ!!!

 

 title

title titletitletitle

 
Автоматизированные системы обнаружения

Автоматизированные системы раннего обнаружения угрозы чрезвычайных ситуаций

и оповещения населения как жизненная необходимость

                В условиях стремительного развития технологий возникают новые угрозы для жизни человечества. Да и существующие технологические процессы таят в себе скрытую угрозу возникновения техногенных катастроф. И если человечество не будет контролировать функционирование производственных объектов с повышенной опасностью, то уже в ближайшем времени планета Земля может вернуться в состояние доисторического прошлого, когда не было ещё животных и растительных миров.

 
Основні принципи політики ТОВ «Флоріан-Т» у сфері якості
П'ятниця, 03 квітня 2015, 00:00

Керівництво компанії заявляє, що визначальним фактором політики у сфері якості є надання високоякісних послуг, які би максимально задовольняли вимоги та очікування замовників і забезпечували одержання прибутку, достатнього для процвітання підприємства та гідного життя кожного працівника.

Задоволення замовника та соціальних потреб персоналу — основа стратегії діяльності підприємства.

 
Пожежне спостерігання від ТОВ «Флоріан-Т»
П'ятниця, 03 квітня 2015, 00:00

Ви встановили на своєму об’єкті сучасну систему пожежогасіння і подбали про автоматичну пожежну сигналізацію? Але щоб система працювала НАСПРАВДІ ЕФЕКТИВНО, її необхідно підключити до пульта централізованого пожежного спостерігання!

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду