Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Вдячності

Лист-рекомендація
від ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК"

  Публічне Акціонерне Товариство "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" висловлює подяку ТОВ "Флоріан-Т" за якісне виконання робіт та плідну співпрацю!

Під час співпраці товариство "Флоріан-Т" зарекомендувало себе як професійний та надійний партнер. Ми високо оцінюємо якість надання послуг працівниками компанії та бачимо перспективу подальших партнерських стосунків.

Відмінною рисою роботи товариства  "Флоріан-Т" являється оперативність і висока кваліфікованість працівників, готовність швидко реагувати на поставлену задачу та в короткі терміни надавати якісні послуги.

Ми рекомендуємо товариство  "Флоріан-Т" тим, хто прагне мати надійного та високопрофесійного партнера !

 

        Директор Вінницької

        міжрегіональної дирекції
        ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК"                                        А.М. Чорнобаєв

http://credit-agricole.com.ua/

 

 

Лист подяки
від ресторану "Марсель"

  Ресторан "Марсель" висловлює подяку колективу ТОВ "Флоріан-Т" за надання якісних протипожежних послуг від розробки проекту до здачі об'єкта в експлуатацію - усі роботи були виконані бездоганно, вчасно і з розумінням наших потреб.

 Бажаємо Вам гарних здобутків і сподіваємося на багаторічне партнерство !

 

           Директор                                                                Н.М. Хардіна
      

 

Лист подяки
від ТОВ "Магіцентр"

ТОВ "Магіцентр" щиро дякує ТОВ "Флоріан-Т" за надійну та результативну співпрацю!. Ваша компанія уособлює не лише великий досвід у сфері протипожежного захисту, але й розуміння та індивідуальний підхід до замовника. Впевнено можемо радити ТОВ "Флоріан-Т" нашим колегам та партнерам.

 

           Директор                                                                Р.А. Нарольський
       ТОВ "Магіцентр"

 

 

Рекомендаційний лист
від ТОВ "Магіцентр"

ТОВ "Магіцентр" працює з ТОВ "Флоріан-Т" протягом восьми років. За цей час ТОВ "Флоріан-Т" зарекомендувало себе як компетентний виконавець протипожежних послуг. Працівники компанії завжди відгукуються на всі запити, мають індивідуальний підхід до клієнта.

Зручні умови співпраці, прозорість надання послуг та оперативність у виготовленні супровідної документації роблять співробітництво з ТОВ "Флоріан-Т" комфортним та взаємовигідним. Враховуючи позитивний досвід співпраці, ТОВ "Магіцентр" рекомендує ТОВ "Флоріан-Т" як висококваліфікованого партнера у сфері протипожежних послуг.
 
            Директор                                                                Р.А. Нарольський
       ТОВ "Магіцентр"

 

http://www.magicenter.com.ua/

 

 

Рекомендаційний лист
від ПАТ "Вінницька кондитерська фабрика"

    ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика» вже протягом 7 років тісно співпрацює з ТОВ «Флоріан-Т» у галузі пожежної безпеки. Спеціалісти компанії обладнали наш об’єкт сучасними та надійними системами пожежогасіння та пожежної сигналізації. Систематично надаються послуги з технічного обслуговування та консультації з пожежної безпеки підприємства.

    ТОВ «Флоріан-Т» - компанія, завжди орієнтована на клієнта та вдячне ставлення до нього. Радимо ТОВ «Флоріан-Т» як професійного партнера у сфері комплексного надання протипожежних послуг.

Директор                                                                   Білик О.О.

http://roshen.comРекомендаційний лист
від ПАТ "Вінницький олійножировий комбінат"

    Починаючи з 2009 року між ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» та ТОВ «Флоріан-Т» були заключні договори, щодо виконання робіт з виготовлення проектної документації та монтажу систем пожежної сигналізації, систем пожежогасіння.

Всі вищезазначені роботи були виконані відповідно до діючих норм та проектно-кошторисної документації досить на високому рівні та у договорені терміни.

    В процесі виконання робіт згідно договору, інженерна підготовка персоналу, рівень спеціалістів з монтажу вищезазначених систем відповідає кваліфікаційним вимогам.

     Голова правління                                                          Д.А. Чаленко

http://www.vioil.comРекомендаційний лист
від Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету

   ВТЕІ КНТЕУ висловлює вдячність колективу ТОВ «Флоріан-Т» за багаторічну співпрацю у сфері пожежної безпеки. Вас вирізняє не тільки глибоке знання своєї справи, бажання працювати на результат, але й орієнтир на потреби замовника. Нам приємно працювати з Вами як фахівцями високого рівня. Нам імпонують Ваш командний дух, оперативність та якість виконання протипожежних робіт будь-якої складності.

   Ми високо цінуємо нашу співпрацю і радимо ТОВ «Флоріан-Т» як надійного партнера у галузі пожежної безпеки.

 

     Директор                                                                     В.М. Рибак

http://www.vtei.com.ua/ 

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду