Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Обробка деревини та тканин

Огнезащитная обработка древесины

Традиційно деревина належить до матеріалів, що згорають, а швидке поширення вогню дерев’яними конструкціями (несучі елементи даху, стіни, несучі балки будівлі) власне й визначає їхню пожежну небезпеку. Відтак, вогнезахист дерев’яних конструкцій має перетвороти деревину на важкогорючий матеріал, який руйнується лиш у зоні безпосередньої дії вогню.

Вогнезахист виробів із деревини може забезпечуватися конструкційними рішеннями, до яких належить облицювання теплоізоляційними матеріалами, влаштування протипожежних перешкод, а також обробкою із застосуванням спеціальних вогнезахисних засобів (просочень, покриттів, фарб, лаків тощо).

Огнезащитная обработка ткани

Для попередження займання деревини ми використовуємо матеріали з високою ефективністю вогнезахисту: «Феникс ДП», «Феникс » («А+В», Росія), «Ендодерм ХТ 150», «Ендодерм 400201» («Спецматеріали», Україна). При контакті з вогнем покриття набухає, утворюючи вогнестійкий теплоізоляційний прошарок, який протягом певного часу не дозволяє деревині досягнути температури займання.

Задля захисту тканин, які також належать до легкозаймистих матеріалів, ми застосовуємо спеціальні просочення. Вони в першу чергу знижують горючість тканини, що дозволяє використовувати їх у навчальних закладах, готелях тощо.

 

 

«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду