Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Обробка металу

Огнезащита конструкций

Металеві конструкції як популярний наразі будівельний матеріал дозволяє за невеликий проміжок часу звести якісні будівлі. Але навіть метал має недолік — чутливість до вогню та високих температур. Швидко нагріваючись під час пожежі, металеві конструкції за 15-40 хвилин втрачають свою силу й опірність більше, ніж наполовину, а при подальшій дії температур узагалі руйнуються!

altЗавдання вогнезахисту — уповільнити нагрівання металу під час пожежі та зберегти конструкцію протягом заданого часу. Цього досягають створенням на поверхні теплоізолюючих екранів, що витримують високі температури і безпосередню дію вогню. Залежно від рівня вогнезахисту металоконструкцій застосовуються розчини, що забезпечують ефективність вогнезахисту від 30 хвилин до 3 годин: «Феникс СТС», «Феникс СТВ» («А+В», Росія); «Ендодерм-220206»  («Спецматеріали», Україна).

До речі, така обробка — не завада естетичному вигляду приміщень: більшість вогнезахисних покриттів є декоративними і застосовуються на видимих поверхнях, як-от на шляхах евакуації та в приміщеннях з перебуванням людей.

 

 

«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду