Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Вогнезахист кабелів

Защита кабелей

При виникненні пожежі кабель стає особливо небезпечним, оскільки може поширити вогонь на сусідні приміщення.

Вогнезахист кабелів та кабельних каналів необхідний для гарантування надійної пожежної безпеки кабельних проходів крізь стіни, перегородки, перекриття, а у випадку пожежі перешкоджає поширенню полум’я вздовж кабелів.

Якщо пожежа спалахує на кабельних смугах, то вогонь стає неконтрольованим, пожежа триває довше при надвисоких температурах. До того ж токсичні гази та густий дим украй небезпечні для здоров’я людей і ускладнюють гасіння пожежі.

Для вогнезахисної обробки кабелю та кабельних каналів ми використовуємо різноманітні фарби, розчини, мастики, подушки тощо: «Феникс СЕ», «Феникс КП» («А+В», Росія), «Ендотерм ХТ-150» (Україна).«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду