Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Вогнезахисна обробка

alt

ТОВ «Флоріан-Т» виконує ще й комплекс технологічних операцій для забезпечення вогнезахисту. Завдяки поверхневому вогнезахисному оброблянню значно підвищуються вогнезахисні властивості конструкцій. Профілактика горіння зокрема деревини поєднує просочування дерев’яних поверхонь антипіренами та нанесення на просочену поверхню полімерної плівки антисептика. Така плівка не дозволяє висолюватися антипірену і таким чином збільшує термін експлуатації вогнезахищеної деревини.

У своїй практиці ми послуговуємося сумішшю ДСА-1 («Вогнебіозахист», Україна), вогнезахисна ефективність якої відповідає найбільш високій першій групі. Це дозволяє кардинально змінити умови експлуатації уже вогнезахищеної деревини і посилити рівень пожежної профілактики об’єктів, на яких використовується такий матеріал.

Вогнезахисному оброблянню підлягають і повітряводи та системи димовидалення. Для них ми використовуємо розчини «Фіброгейн» («А+В», Росія) та «Ендотерм» («Спецматеріали», Україна). Нанесені на поверхню, такі розчини утворюють суцільне покриття, що витримує вібрацію та деформацію. Під дією вогню не розтріскується і не відділяється від поверхні.

 

 

«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду