Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Спостереження за пожежною автоматикою

alt

Спостереження за поженою автоматикою об'єктів

Однією з важливих послуг, що надаються ТОВ «Флоріан-Т» є централізоване спостерігання за пожежною автоматикою обєктів.  Ми забезпечуємо весь комплекс технічних засобів, призначених для передавання  інформації про стан установок пожежної автоматики (пожежогасіння, пожежної сигналізації,  димовидалення) від об’єкта  на пункти зв’язку чергових частин аварійно-рятувальної служби.

Для спостерігання за системами пожежної автоматики ми використовуємо обладнання «Virial» та  програмне   забезпечення «GUARDSAT», які сертифіковані в системі УкрСЕПРО (в тому числі на відповідність стандартам ДСТУ-П CLC/TS 50136-4,  ДСТУ  EN54-21).

alt

Крім основних сигналів «Пожежа» та «Несправність»  сучасне обладнання дозволяє контролювати  наявність на об’єктах основного живлення – 220В і стан резервного живлення – акумуляторної  батареї. Інформація  може передаватися  каналами радіо, GSM GPRS, Ethernet,  телефонною   мережею,  що дозволяє брати під нагляд об’єкти,  розташовані за межами обласного центру.  При необхідності  дублювания,  в об’єктовому передавачі можлива будь яка комбінація  каналів передачі. 

Приміщення пульта пожежного спостерігання обладнано всім необхідним для прийому тривожних сповіщень, їх обробки  та прийняття мір реагування, а саме:

  • передача сигналу «Пожежа» в службу  «101»;
  • оповіщення відповідальних осіб об’єкта  про отримання тривожного сповіщення;
  • виїзд  за вказаною адресою оперативної групи  для  з’ясування  причин надходження тривожного сигналу;
  • виклик чергового електромонтера пожежної  сигналізації для усунення несправностей в роботі пожежної автоматики об’єктів.

 

«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду