Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Вогнегасники (перезарядка вогнегасників)

Перезарядка огнетушителей

Вогнегасник  — це технічний засіб, призначений для припинення горіння подаванням вогнегасної речовини, що міститься в його корпусі, під дією надлишкового тиску. За масою і конструктивним виконанням вогнегасник придатний для транспортування і застосування людиною.

Порошковий вогнегасник (ВП) — вогнегасник із зарядом вогнегасного порошку. Вуглекислотний вогнегасник (ВВК) — вогнегасник із зарядом діоксиду вуглецю.

Традиційно вогнегасники вважають первинними засобами пожежогасіння, забуваючи про завершення терміну їхньої експлуатації. Відтак, для забезпечення надійності та працездатності вогнегасників ми технічно обслуговуємо їх у процесі експлуатації, щоб своєчасно виявити можливі несправності та усунути їх, визначивши причини.

Огнетушитель

Технічне обслуговування вогнегасника — це комплекс заходів, спрямований на перевірку вогнегасника та забезпечення його працездатності в режимах очікування, застосування за призначенням, транспортування і зберігання, або на прийняття рішень щодо ремонту чи зняття його з експлуатації.

Технічному обслуговуванню підлягають вогнегасники у разі виникнення пошкодження або відсутності маркування, пломби чи пристрою блокування на них, наявності механічних пошкоджень і слідів корозії, відсутності робочого тиску в корпусі, після завершення гарантійного терміну експлуатації або зберігання, після застосування за призначенням, а також із настанням терміну наступного технічного обслуговування.

Заправка огнетушителейТОВ «Флоріан-Т» — чи не єдина в області компанія, що технічно обслуговує вогнегасники, відновлюючи їхні якісні показники. Наш пункт технічного обслуговування вогнегасників має необхідні виробничі площі та технологічне обладнання та підготовлених фахівців. Виконання усіх робіт відповідає вимогам чинного законодавства.

 

 

Технічна діагностика вогнегасника.

Стадія технічного обслуговування вогнегасника, мета якої - визначити технічний стан вогнегасника, знайти несправність і прийняти рішення стосовно його ремонту, технічного огляду, перезарядки або завершення його експлуатації. 

Ремонт вогнегасника.

Стадія технічного обслуговування вогнегасника, мета якої - замінити пошкоджені і (або) зношені деталі та непридатні складові вогнегасника.

Перезарядка вогнегасника

Стадія технічного обслуговування вогнегасника,  мета якої - замінити заряд вогнегасної речовини і (або) газ-витискувач в його корпусі.

Технічний огляд вогнегасника

Стадія технічного обслуговування вогнегасника, мета якої - встановити відсутність пошкоджень, справність корпуса і (або) балона з газом-витискувачем, перевірити їх на міцність гідравлічного випробування і прийняти рішення про можливість їх подальшої експлуатації.

                                                         alt

        (ДСТУ 4297:2004 Технічне обслуговування вогнегасників, Національний стандарт України)


 

«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду