Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Системи пожежогасіння

alt

Запобігти, обмежити розвиток пожежі, загасити її, а також захистити від пожежі людей і матеріальні цінності — першочергові завдання систем пожежогасіння. Відомо, що такі системи працюють за принципом ручного, електричного та пневматичного пуску і є сукупністю стаціонарних технічних засобів для гасіння осередків пожежі за рахунок випускання вогнегасної речовини (води, піни низької, середньої або високої кратності, інертних газів, хладону, вуглекислого газу, аерозолю).

ТОВ «Флоріан-Т» монтує водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні системи пожежогасіння на об’єктах з високим, середнім та незначним ступенем ризику щодо пожежної безпеки.

Система водяного пожежогасіння (спринклерна) — це система трубопроводів, постійно заповнена вогнегасною речовиною та забезпечена спеціальними насадками (спринклерами), які розкриваються на початковій стадії пожежі і подають воду на осередок займання. На відміну від спринклерної дренчерна система водяного пожежогасіння обладнана відкритими зрошувальними головками, що встановлюються на трубопроводах. Для сворення систем водяного автоматичного пожежогасіння ми використовуємо обладнання всесвітньовідомих компаній «Minimax» (Німеччина), «Tyco» (Великобританія).

 

alt

Установки пінного пожежогасіння відрізняються від водяних наявністю пристроїв для отримання піни (зрошувачі, піногенератори), а також піноутворювача і системи його дозування. Найбільшого поширення такі системи набули в енергетиці, хімічній, нафтопереробній та металургійній промисловості. В арсеналі пінного пожежогасіння, яке пропонує наша компанія, — вогнегасники («Пожтехніка», «Пожзахист», «Рубіж», Україна) та піноутворювачі («Пірена», Україна).

alt

Системи газового пожежогасіння призначені для виявлення спалаху на всій контрольованій площі приміщень, подачі вогнегасного газу і сповіщення про пожежу. Газове пожежогасіння не викликає корозії і пошкоджень обладнання, що захищається. Його використовують для захисту приміщень із широким діапазоном температур, зокрема складів, приміщень з культурними цінностями, телевізійним обладнанням, архівів, бібліотек, музеїв тощо. У розпорядженні нашої компанії — системи газового пожежогасіння МГП «Імпульс-20» («Бранд Мастер», Росія).

altПринцип дії порошкового пожежогасіння — подача в зону горіння дрібнодисперсного порошкового складу, що мінімально впливає на вироби та матеріали, які захищаються. Такі системи призначені для автоматичного виявлення пожежі, передавання повідомлення про пожежу черговому персоналу, автоматичної локалізації й гасіння пожежі. Ми зокрема встановлюємо системи порошкового пожежогасіння «Спрут-3», «Спрут-6», «Спрут-9» «Спрут-12», «Спрут-15» («Фактор», Україна).

alt

Системи аерозольного пожежогасіння використовують вогнегасний аерозоль. Вони зручні в експлуатації та монтажі і можуть застосовуватися в широкому діапазоні кліматичних умов. Мають тривалий термін експлуатації. Аерозоль не шкідливий для одягу й тіла людини, а також не викликає корозії на більшості конструкційних та ізоляційних матеріалів. У своїй практиці ми надаємо перевагу генераторам «АГС 11/6», «АГС 11/5» («Алтосан», Україна).

Від себе нагадаємо, що встановлення систем пожежогасіння — не лише законодавча вимога. Це один із найголовніших етапів поліпшення безпеки приміщень Вашого підприємства, установи чи організації.

 

 

«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду