Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Оповіщення про пожежу

Оповещатели звуковые

Паніка — чи не найперший ворог під час пожежі. Особливо у велелюдних приміщеннях: магазинах, торговельних центрах, на заводах тощо. Впоратися з неконтрольованим натовпом допомагає вчасне та правильне оповіщення про пожежу. Виявити пожежу в мить її виникнення може зробити або людина, що опинилася поруч, або системи автоматичної пожежної сигналізації.

Однак для масового оповіщення людей про пожежу використовують звукові пожежні оповіщувачі. Дуже ефективними щодо своєчасного оповіщення людей і забезпечення їх евакуації під час пожежі є централізовані системи мовного оповіщення, за допомогою яких, зокрема, можна транслювати необхідні текстові повідомлення.

Крім того, у випадку пожежі внаслідок задимлення значно ускладнюється пошук шляхів евакуації та евакуаційних виходів. Тому в багатьох будівлях ми встановлюємо спеціальне евакуаційне освітлення та світлові покажчики місць обладнання виходів із поверхів та будівель.

ТОВ «Флоріан-Т» проектує сучасні високоякісні системи оповіщення про пожежу вітчизняного та закордонного виробництва, зокрема «VELLEZ» (Україна), «Bosch» (Німеччина).«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду