Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Системи відеоспостереження та охоронної сигналізації

Видеонаблюдение

У наш час жоден, навіть невеликий та незначний щодо гарантування безпеки об’єкт не мусить залишатися без цілодобового контролю системи відеоспостереження. Правильне розташування телевізійних камер дозволить отримувати повну інформацію про все, що відбувається у відповідних приміщеннях. Охоронні системи відеоспостереження, які ми встановлюємо, — високотехнологічні та надійні. Чорно-біле чи кольорове зображення, оптимальна конфігурація, побудова як простої, так і більш складної систем відеоспостереження — ми доберемо обладнання для будь-яких Ваших потреб.

Наша компанія створює цифрові та аналогові системи відеоспостереження на основі обладнання відомих закордонних та вітчизняних виробників ( ). Охоронне телебачення дозволяє не лише спостерігати за об’єктом, але й переглянути минулі події. Глибина архіву сучасних систем цифрового відеоспостереження практично необмежена (від 1 дня до кількох місяців).

ВидеорегистраторТОВ «Флоріан-Т» монтує системи відеоспостереження з використанням сучасних матеріалів та високонадійних технологій.

Щодо охоронної сигналізації, то її встановлення необхідне в першу чергу задля збереження товарно-матеріальної бази підприємств і неможливості несанкціонованого проникнення на територію чи в приміщення. Вибір охоронної сигналізації — власне охоронної, тривожної чи периметральної — здійснюється на основі побажань і потреб замовника. Наш досвід у сфері встановленні охоронної сигналізації має першорядне значення для максимізації ефективності системи безпеки у процесі експлуатації.

 

 

«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду