Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Домофони

Життєві реалії суттєво змінили ставлення до домофонів: їх уже не вважають атрибутом дорогих будинків, а їх встановлення не називають складним і клопітним процесом. Навпаки, домофон — це гарантія безпеки Вашого будинку, його чистоти й затишку та збереження майна.

title Вибір домофону («Commax», «Atis», «Gardi») залежить від набору функцій, найбільш придатних для Вашого приміщення. Можливості домофонів достатньо широкі: можна підключити до чотирьох відеокамер, додатковий дисплей, блок пам’яті, аудіотрубку, встановити функцію відмикання воріт чи вхідних дверей. До того ж домофони бувають чорно-білі й кольорові, з трубкою й без неї, з вбудованим блоком пам’яті чи під’єднаним окремо.

Класичний домофон — це пристрій з дисплеєм і трубкою. Він має одну панель виклику, але можна підключити додатковий монітор. Чимало моделей дозволяють приєднати ще й додаткову камеру, аудіо трубку й монітор.

ТОВ «Флоріан-Т» встановлює відеодомофони провідних закордонних фірм-виробників («Commax», «Gardi») і нагадує, що домофони — це в першу чергу Ваші спокій, упевненість та безпека.

 

«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду