Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Контроль доступу

altКонтроль доступу — це важливий елемент системи безпеки. Системи контролю доступу обмежують доступ на об’єкт, пересування територією і призначені для обліку робочого часу.

Основними складовими таких систем є персональні ідентифікатори (магнітні картки, безконтактні проксиміті-картки), що видаються співробітникам об’єкта, який охороняється, і зчитувачі, встановлені біля входу в приміщення, які розпізнають код доступу, записаний на електронну перепустку.

При використанні бази даних, коли співробітник пред’являє ідентифікатор, екран монітора відображає всю інформацію щодо співробітника: його право доступу, статистику пересувань. На основі інформації про право доступу система приймає рішення про дозвіл на прохід. Якщо система дозволяє доступ, залучаються додаткові пристрої: турнікети, електронний замок тощо. Якщо доступ забороняється, спрацьовує сигналізація і пристрої доступу блокуються. Системи контролю доступу можуть контролювати й доступ транспорту на територію об’єкта: у цьому випадку при пред’явленні ідентифікатора спрацьовують шлагбауми, ворота.alt

ТОВ «Флоріан-Т» встановлює сучасні системи контролю доступу («Satel», «IBC», «Matrix», «CISA»). Попри широкий ціновий діапазон та різноманітні функції, головне завдання систем контролю доступу — обмеження доступу до територій і дверей, що охороняються.

 

«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду