Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Пожежна сигналізація

Пожарная сигнализация

 Зазвичай, гарантувати цілковите уникнення пожежі неможливо. Спалахнувши, вогонь поширюється нерівномірно: неінтенсивне в перші хвилини загорання переростає у лавиноподібний процес. Тому наша компанія незмінно керується принципом: чим раніше пожежу виявити, тим менші будуть збитки від неї. Протипожежний захист будинків і споруд, а також людей, які там перебувають, досягається встановленням систем автоматичної пожежної сигналізації.

Автоматична пожежна сигналізація  — це сукупність технічних засобів, установлених на об’єкті, для виявлення пожежі, обробки, подавання у вигляді повідомлення про пожежу на цьому об’єкті спеціальної інформації та (чи) подавання команд для ввімкнення автоматичних установок пожежогасіння та технічного обладнання.

Система автоматичної пожежної сигналізації складається з пожежних сповіщувачів, які входять до сигнальної лінії контрольно-приймального приладу, ліній зв’язку. Пожежні сповіщувачі перетворюють прояви пожежі (тепло, світло, полум’я, дим) в електричний сигнал, який лініями зв’язку надходить до контрольно-приймального приладу. Цей прилад приймає інформацію від пожежних сповіщувачів, виробляє сигнал про виникнення пожежі чи несправності, передає цей сигнал на інші пристрої (наприклад, вмикає автоматичні установки пожежогасіння чи димовидалення).

У своїй роботі ми використовуємо сповіщувачі з різною реакцією на прояви процесу горіння:

  • теплові, що реагують на певну температуру та (чи) швидкість її наростання: «Бріз-11» («Алай», Україна);

  • димові, що реагують на аерозольні продукти горіння: «СПД-3.0», «СПД-3.2», «СП-2.1», «СП-2.2» («Артон», Україна), «СП-1Т», «СП-3Т» («Тірас», Україна);

  • полум’я, що реагують на електромагнітне випромінювання полум’я: «ИП-Б», «ИП-ВВ» («Меридіан», Україна).

Вибір пріоритетних пожежних сповіщувачів робиться на основі характерних ознак приміщень, виробництв та технологічних процесів.

ТОВ «Флоріан-Т» проектує системи автоматичної пожежної сигналізації «Siemens» (Швейцарія), «Polon Alfa» (Польща), «Фотон» (Україна), «Бучанський завод ВЕДА» (Україна).

Завдяки проектуванню систем пожежної сигналізації забезпечується ефективна робота підприємств та створюється безпечна атмосфера у житлових приміщеннях.

 

 

«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду