Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Техногенна безпека

alt

Науково-технічний прогрес, швидкий розвиток різних галузей промисловості, використання людиною пожежонебезпечних, вибухонебезпечних, токсичних і навіть радіаційних речовин викликали появу недавно невідомого поняття - «техногенна безпека».

Техногенна безпека (техногенная безопасность) охоплює пожежо-, вибухонебезпечність, безпеку життєдіяльності, охорону праці, навколишнього середовища, причому розглядає їх не відокремлено, а в комплексі.

Тільки Вінницька область нараховує 619 потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системою раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, тобто системою техногенної безпеки.

Система техногенної безпеки розповсюджується на потенційно небезпечні об’єкти під час їх будівництва, розширення, реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту, зміні функційного призначення, а також на об’єкти, що експлуатуються.

Завдання даної системи — автоматично виявити на початковій стадії загрозу виникнення надзвичайної ситуації на об’єкті (викид аміаку, газу, розлив вибухонебезпечних та горючих рідин) та оповістити персонал і населення, яке перебуває в зонах можливого ураження небезпечними чинниками. Тому нагальною потребою в нашій компанії було створення дочірнього підприємства «Сафеті груп», яке й займається даним напрямом роботи.

ТОВ «Флоріан-Т» проектує системи техногенної безпеки і гарантує цілковиту захищеність населення, території, об’єктів від негативних наслідків надзвичайних ситуацій техногенного змісту.«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду