Alternative content

Якщо  безпека життя і захист майна актуальні для  Вашої діяльності, якщо Вам необхідно гарантувати пожежну безпеку об’єкта, установи, організації чи  будь-якого помешкання, якщо Ви потребуєте високонадійних систем пожежної безпеки, ми радо запрошуємо до співпраці!

Головна сторінка

Послуги

Ліцензія. Сертифікати

Об'єкти

Відео

Фотогалерея

Контакти

Анкета


Системи пожежогасіння

Системы пожаротушения

ТОВ «Флоріан-Т» технічно обслуговує системи пожежогасіння (водяні, пінні, порошкові, газові, аерозольні), вживаючи комплексних заходів для підтримання їхньої дієздатності в процесі експлуатації. Унормовані законно, наші дії дозволяють забезпечити необхідний рівень захисту від виникнення та поширення пожежі.

Наші спеціалісти періодично проводять профілактичні огляди технічного стану та усувають характерні несправності, визначені експлуатаційною документацією. Ми передбачаємо обов’язкові відвідини об’єкта (не менше одного разу на місяць на об’єктах із масовим перебуванням людей і одного разу на квартал на малих об’єктах) для проведення регламентів технічного обслуговування і ремонту, а також екстрені виклики для усунення несправності.

 

 

«Флоріан-Т» — це комплексне вирішення питань пожежної безпеки об'єкта та найвищі гарантії якості виконання робіт.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
© 2017 «Флоріан-Т».
Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
наша адреса
(0432)68-21-88
Карта проїзду